Oznamy

Rôzne aktuálne oznamy obecného úradu

Predchádzanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obciach Mikroregiónu ADELA

V prílohe sa nachádza informácia o projekte do ktorého sa zapojila aj naša obec: Predchádzanie vzniku biologicky rozložiteľných komunálnych odpadov v obciach Mikroregiónu ADELA.

Voľby prezidenta SR

V prílohe je zverejnené oznámenie elektronickej adresy na doručovanie žiadostí o vydanie hlasovacieho preukazu v Ostrej Lúke.

Hurá korčuľovanie!!!

Konečne počasie dovolilo, aby sa mohlo začať korčuľovať aj v Ostrej Lúke . . .

Harmonogram zberu odpadu v obci Ostrá Lúka - 1-2.2019

V prílohe je zverejnený harmonogram zberu zmesového komunálneho odpadu a triedeného odpadu v obci Ostrá Lúka v 1 - 2.2019. O zbere ostatných komodít budete včas informovaní.Zaujíma Vás, ako ďalej sa spracúvajú plasty, ktoré vyseparujete? Môžete si to pozrieť tu: 

Rýchlostná cesta R3 ZVOLEN - ŠAHY - Pozvánka na verejné prerokovanie navrhovanej činnosti

V prílohe je zverejnená pozvánka na verejné prerokovanie navrhovanej činnosti - Rýchlostná cesta R3 ZVOLEN - ŠAHY dňa 14.1.2019 (pondelok) o 16:30 hod. v Krupine, kino kultúra, Sládkovičova 9.

Rýchlostná cesta R3 ZVOLEN - ŠAHY - Pozvánka na verejné prerokovanie navrhovanej činnosti

V prílohe je zverejnená pozvánka na verejné prerokovanie navrhovanej činnosti - Rýchlostná cesta R3 ZVOLEN - ŠAHY dňa 10.1.2019 (štvrtok) o 19:030 hod. vo Zvolene, Zasadačka mestského úradu mesta Zvolen, Nám.Slobody 22.

Laboratórne výsledky vody z verejného vodovodu v obci Ostrá Lúka

V prílohe sú zverejnené laboratórne výsledky vody z verejného vodovodu v obci Ostrá Lúka zo dňa 3.12.2018.

RTVS - reportáž o predaji kaštieľa

V sobotu 25.8.2018 bola uverejnená reportáž v Hlavných správach RTVS o predaji kaštieľa Ostrolúckych. Môžete si ju pozrieť: www.rtvs.sk/televizia/archiv/12957/164754#2055

Šarm - Ostrá Lúka

Časopis Šarm napísal o Ostrej Lúke a rode Ostrolúckych. https://www.pluska.sk/sarm/relax/pojdeme-spolu/adelino-trapenie-preco-kr...

Syndikovať obsah